Kontakta Oss

Om du har några frågor eller funderingar kring någon av våra siter, eller vill komma i kontakt med någon av våra säljare. Tveka inte att ringa eller maila oss.

Försäljningschef: Morgan Rosenberg, morgan@turistguidesverige.se, +46(0)73-533 07 74

Marknadsföring: Martin Strandberg, martin@turistguidesverige.se, +46(0)72-200 26 62

Säljassistent: Maja Rosenberg, maja@turistguidesverige.se, +46(0)72-324 69 99

Säljare: Jakob Norrby, jakob.norrby@trido.se, +46(0)70-758 30 83

Säljare: Andreas Kihlberg, andreas.kihlberg@trido.se, +46(0)70-322 62 19

Säljare: Andris Arajums, andris.arajums@trido.se, +46(0)8-559 21 669

Populärt just nu